راز تاجر بزرگ فرش – احد عظیم زاده

راز تاجر بزرگ فرش – احد عظیم زاده

راز تاجر بزرگ فرش احد عظیم زاده

بازریابی در مشهد

خلاصه ای از زندگی نامه بهترین تاجر فرش ایران

من متولد ۱۳۳۶ در اسکو آذربایجان شرقی بدنیا آمدم از ۶ سالگی در کارگاه پدرم کار می کردم حدود ۷ سالگی پدرم فوت کرد و مسئولیت زندگی و مخارج بر عهده من افتاد. با تمام توان کار می کردم و پولم را پس انداز می کردم . حدودا در سن ۱۳ سالگی تصمیم به خرید و فروش فرش گرفتم و آرام آرام در این کار خبره شدم . تصمیم داشتم تاجر فرش بشم ۲۱ ساله بودم بلیط هواپیمای آلمان را گرفتم و از اونجا برای دیدار تاجر فرش معروف اقای میرزازاده به سوئیس رفتم و با ایشان دیدار کردم آقای میرزا زاده به من پیشنهاد بافت فرش دایره ای داد که تا اون موقع هنوز فرش دایره ای تو ایران تولید نشده بود .خلاصه سفارش فرش دایره ای رو گرفتم. به شهر خودم برگشتم و کارگاه فرش رو با قسط و قرض راه اندازی کردم.

چگونه فروشنده خوبی باشم

تاجرهای خارجی به شهرمون سر زدند و کارگاه فرش مرا دیدند و متوجه شدند من فرش دایره ای درست می کنم و از من ۱۲٫۵ میلیون تومن از این نوع فرش پیش خرید کردند(حدود سال ۶۰) و تونستم قرض و قسط هام رو بپردازم و آرام آرام پیشرفت کردم و تجارت فرش من گسترش یافت. راز موفقیت من پس انداز کردن بود اگر پس انداز نمی کردم، شروع به کسب و کار نمی کردم و هرگز به این جایگاه نمی رسیدم. قانون اول ثروت در کتاب ثروتمندترین فرد بابل : طلا با خوشحالی و به مقدار روز افزون به مردی رو می آورد که دست کم یک دهم از درآمد خودش رو پس انداز کنه تا برای آینده خود و خانواده اش اندوخته ای داشته باشه.

آموزش بازاریابی

صحبتی دوستانه با شما :

دوست عزیز مطالعات و بررسی مهمی در زندگی افراد موفق و پولدار انجام دادم، تمام افراد موفق و ثروتمند بلااستثناء اهل پس انداز و سرمایه گذاری بودند شما باید به این خصیصه عادت کنی تا بتونی درآینده به استقلال مالی برسی.بازاریابی اینترنتی-بهترین سایت بازاریابی-بازاریابی در مشهد-توسعه فردی+pdf- 

برای رسیدن به استقلال مالی نیاز به مهارت فراوانی داریم از جمله مهارت به پس انداز ، سرمایه گذاری، آشنایی با قوانین پول و … که این مطالب در کتاب بادیگارد پول خود باشید به طور کامل ذکر کردم.

موفق باشید.

محمد مردان پور

مربی رشد فردی و سواد مالی

پس انداز – هوش مالی – سواد مالی – استقلالم مالی – مبارزه با تورم در بازار ایران – مدرسه توسعه فردی – آموزش سواد مالی – هوش مالی برتر – بادیگارد پول خود باشید.

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *